Technické drezy sú vyrobené z Polypropylenu (termoplastický polymer) alebo inak tvrdený plast. Tento typ drezu sa hodí predovšetkým do sklepných priestorov, dielní, garáži, na záhradu a do akýchkoľvek technických miestností a výrobných hal, i ako výlevka vedľa pračky, kde nie je potreba klasických kuchynských drezov. Montáž drezu je uspôsobená na privŕtanie k stene, a nepotrebujete tak pracovnú dosku. Sifón, prepad, výpusť, zátka sú súčasťou balenia. Do drezu je možné vyvŕtať otvor o priemere 35mm na batériu a dávkovač saponátu alebo mydla. 

Výhody použitého materiálu sú predovšetkým : robustnosť, Easyclean technológia, odolnosť proti nárazom a mechanickému poškodeniu, povrch zabraňuje hrdzaveniu a praskaniu, odolnosť voči extrémne vysokým a nízkym teplotám.

Technické drezy sú vyrábané v dvoch typoch Eko a Maximus. Každý je špecifický svojim tvarom a veľkosťou. Vyberať môžete z dvoch farebných variant.

V poslednej dobe vyhľadávaný a obľúbený typ drezu u zákazníkov. Veľmi odolný, vzhľadný, z pevného plastu, s primontovánim k stene, so všetkými potrebnými komponentmi v balení, za priaznivú cenu, so záručnou dobou 5 rokov, ktorá presvedčí užívateľa o kvalite materiálu drezu.

Výber drezu podľa parametrov

Skryť filtre
Značka
Zelvo
<< Predchádzajúca 
1
Nasledujúca >>

Zelvo Maximus 610

Zelvo Maximus 610
farebné varianty:
Grey White 
97,08 € vč. DPH

Zelvo Eko 460

Zelvo Eko 460
farebné varianty:
White Grey 
64,56 € vč. DPH

Zelvo Compact 505

Zelvo Compact 505
farebné varianty:
Black silvery White Grey 
62,40 € vč. DPH
<< Predchádzajúca 
1
Nasledujúca >>
Internetový obchod kuchynsky-drez.sk provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275
se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.
Copyright ©2021 WELT SERVIS spol. s r.o. |DB0 0ms | Právní doložka