DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Drezová AQUASANITA - HELIKA VÝPUSŤ AQP 601 farebné prevedenie čierny granit

Manuální ovládání, včetně kulaté krytky přepadu. Plní funkci špuntu a sítka.

black metallic

EAN

8000000049322

14,04 €

vr. DPH

Skladom
3 a viac kusov

Dodanie: ihned

O produkte

Drezový výpust Aquasanita AQP 601 ponúkame v čiernom prevedení, farebne tak ľahko doladíte celé umývacie centrum do jednotnej farby Black metallic.

Drezový výpust sa manuálne ovláda pomocou stredového tlačidla. Pri zatlačení uzatvára odtok, pri povytiahnutí plní funkciu sitka (ktoré je možné celé vybrať). Súčasťou balenia je aj prepad v danej farebnej variante viď. foto.

  • hodí sa iba pre vnútorný priemer 31/2"
  • vyrobené z PP+EVA*
  • funkcie zátky otvoriť/ zavrieť

* PP= polypropylén
EVA= Ethylenvinylacetát

Elastomérne polyméry, z ktorých sa vyrábajú pružné materiály. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu sa radí medzi maximálne ľahké a pritom pružné a mäkké materiály.


Doprava zdarma nad 120 Kč

Parametre

Záruka: 2 roky
Ovládanie: Manuálna
Priemer výpuste: 9 cm
Prepad: Áno
Sifón: Nie
Kód tovaru TARIC: 73072980
Rozmery balenia (cm)
Hĺbka obalu (cm): 25
Výška obalu (cm): 20
Váha vr. obalu (kg): 0,5
Šírka obalu (cm): 20

Aquasanita Helika

Helika

Spoločnosť založená v roku 2003 Compotexa nám pred nedávnom oznámila vzrušujúcu novinku. A tou je premenovanie značky Aquasanita, pod ktorou sa primárne predávajú kuchynské drezy a batérie na novú značku Helika, čo v esperante znamená "slimák". Druhá značka Turtl zostáva – primárne je určená pre kúpeľňové umývadlá a batérie. Táto stratégia je odvážnym krokom vpred.

Inšpiráciou pre značky Helika a Turtl sú dve fascinujúce zvieratá - korytnačka a slimák. A prečo práve tieto dve zvieratá? Pretože stelesňujú myšlienku žiť život v pomalšom tempe, oceniť malé každodenné radosti a byť v súlade s prírodou. Filozofia firmy zostáva a tou je vyrábať z najkvalitnejších materiálov granitové drezy/umývadlá a batérie. Zároveň zostať inovatívne a vytvárať nové produkty.

Pomalší život je viac než len filozofia firmy, je to predovšetkým spôsob života, ktorý sa zameriava na rovnováhu, jednoduchosť a zmysluplnosť. Všetci vieme, že moderný spôsob života vie byť rýchly a stresujúci, preto veríme, že je dôležité si urobiť čas na to, aby ste si užívali život s radosťou. Produkty spoločnosti Helika sú navrhnuté tak, aby podporovali spomalený životný štýl a vytvorili vrelú, ošetrujúcu atmosféru v kuchyniach a kúpeľniach. Cieľom značky je zamerať svoju výrobu na dlhodobo používané produkty pre domácnosť.

Spoločnosť Compotexa sa riadi súborom základných hodnôt, ktoré zahŕňajú kvalitu, spoľahlivosť, technologické inovácie, profesionalitu, tímovú prácu, zodpovednosť a zelenú energiu. Cieľom je dodávať vysoko kvalitné produkty a príslušenstvo, ktoré je cenovo dostupné. Byť dodávateľom po celom svete. Budovať dôveryhodnú a uznávanú značku.