Príslušenstvo k drezom

Všetky doplnky k drezom


Voliteľné doplnky k drezom umožnia využiť váš kuchynský drez skutočne na maximum, nakoľko všetky boli vytvorené pre určité špecifické modely drezov. Odkvapkávacie koše, koše na riad, dosky na krájanie, cedidlá a strúhadla sa preto čoskoro stanú nepostrádateľným pomocníkom vo Vašej kuchyni. Pokiaľ sa o príslušenstvo k drezom budete dobre starať, predĺžite tým životnosť a úžitkovú hodnotu drezu. viac >>>

Cedidlá, odkvapávače a vinylové oplachovacie košíky sa umývajú ručne, potom je potrebné dobre ich opláchnuť a osušiť. Drevené dosky na krájanie nesmú nikdy zostať namočené vo vode – po každom použití ich opláchnite a patrične osušte.

Příslušenství ke dřezům Cedidlá môžu byť používané za účelom oplachovania, sušenia, cedenia a čistenia. Či už je Váš drez veľký alebo malý, s cedidlom získate ďalšieho, veľmi užitočného, pomocníka.

Ďalším z rady šikovných pomocníkov je vstavaný dávkovač saponátu, ktorý je vhodným doplnkom každého drezu.

Dávkovače na zapustenie sú vhodné predovšetkým do kuchyne, umiestniť ich môžete priamo do voľnej plochy drezu, alebo do kuchynskej pracovnej dosky. Nádobka na saponát je ukrytá pod úrovňou dosky, poprípade drezu, a vyčnieva len pohyblivá časť dávkovacieho mechanizmu s pumpičkou.

Výber drezu podľa parametrov

Skryť filtre
Značka
Sinks RODI
Systemceram
<< Predchádzajúca 
1
Nasledujúca >>

Výpusť - staromosadz

Výpusť - staromosadz
70,66 € vč. DPH
<< Predchádzajúca 
1
Nasledujúca >>
Internetový obchod kuchynsky-drez.sk provozuje firma EU Store s.r.o. IČ: 03242897, DIČ: CZ03242897
se sídlem Třebovická 5080 / 41, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 59637.
Copyright ©2020 EU Store s.r.o. |DB0 0ms | Právní doložka