DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Všetko o nákupe

Užitočné informácie ohľadom nákupu, dopravy, platieb, storna objednávky


V sekcii Všetko o nákupe nájdete užitočné informácie ohľadom nákupu, dopravy, platieb i prípadného storna objednávky. Náš obchod sa riadi Obchodnými podmienkami a v prípade uplatnenia reklamácie Reklamačným poriadkom a Zásady ochrany osobních údajů

Odvrtáme a prostřihneme otvory zdarma

...   ...

U dřezů zakoupených v našem internetovém obchodě, vám zcela zdarma odvrtáme nebo prostřihneme otvory pro baterii, dávkovač saponátu, excentrické ovládání, tlačítko pneuspínače nebo jiné individuální prvky.

Doprava

 1. Kuchynské drezy (granitové, keramické, kremenné) zasielame paletovou prepravnou službou Toptrans EU, alebo kuriérskou spoločnosťou PPL. Vodič pred prevzatím zásielky drez skontroluje a podpisom potvrdí jeho bezchybný stav. Týmto krokom je zaistené vysoké percento nepoškodených doručených drezov, poprípade bezproblémové vybavenie prípadnej reklamácie. Pokiaľ je zasielano viac produktov spolu s drezom, účtujeme len dopravu drezu.
  Toptrans (www.toptrans.sk) Cena: € 10,20 , dobierka: + € 2,04 (ceny vrátane DPH)
  (Váha balíka je neobmedzená, rýchle doručenie do druhého dňa, vodič telefonuje pred doručením, možnosť dohodnúť sa na približnej dobe doručenia, vhodné pre krehké predmety.)
 2. Ostatný nekrehký tovar (nerezové a kompozitné drezy, doplnky a príslušenstvo k drezom, batérie, drviče, dávkovače a iné) zasielame ​
  PPL SK s.r.o. (www.ppl.skCena: € 5,52 , dobierka: + €2,04 (ceny vrátane DPH)

  (Váha balíka max. 30kg, rýchle doručenie do druhého dňa, vodič telefonuje pred doručením, možnosť dohodnúť sa na približnej dobe doručenia.) 
 3. Tovar do 5 kg je možné zaslať na tzv. Parcel Shop PPL Cena: 4,68 € dobierka: +2,04 € (ceny vr. DPH). Zásielky si môžu zákazníčku nechať doručiť do vybraného Parcel Shopu, kde si ho potom môžu vyzdvihnúť v pohodlí av čase, ktorý im najlepšie vyhovuje.

!!! Dôležité !!!

Pri preberaní zásielky od prepravcu skontrolujte dôkladne obal zásielky a pokiaľ možno i obsah. Je vo vašom záujme túto kontrolu urobiť! Pozornosť venujte hlavne mechanickému poškodeniu, ktoré mohlo vzniknúť v priebehu prepravy (napr. ulomený roh, prasklina, vryp atď.)

Pokiaľ je obal alebo obsah zásielky poškodený, tovar nepreberajte!

Pokiaľ nemáte možnosť skontrolovať obsah zásielky pri doručení, urobte tak v čo najkratšom možnom termíne doma. Ak zistíte poškodenie zásielky až po prevzatí od prepravcu, neodkladne nás max. do 48 hodín informujte. Zároveň nahláste škodu i prepravcovi:

Spôsoby platby

 1. Dobierka – platba pri prevzatí od dopravcu
  Najčastejší a najpohodlnejší spôsob platby je „ Na dobierku“. Tovar zaplatíte priamo pri jeho prevzatí prepravcovi.
 2. Platobnou kartou
  Platba prostredníctvom platobnej brány GoPay.
 3. Bankový prevod – pred dodaním tovaru
  V prípade, že budete chcieť zaplatiť tovar dopredu, klasickým bankovým prevodom, zašleme Vám spolu s potvrdením objednávky zálohovú faktúru na email. Po uhradení zálohovej faktúry Vám zašleme daňový doklad emailom. 

  Bankové spojenie nájdete na stránke kontakt.

  Pri platbe prevodom z účtu:
  • môže byť termín dodania ovplyvnený dňom uhradenia platby (tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet);
  • je potrebné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do 5 pracovných dní po potvrdení objednávky 

Elektronická evidence peněz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zmeny alebo storno objednávky

Pred záväzným potvrdením vašej objednávky z našej strany, môžete objednávku stornovať, alebo zmeniť prostredníctvom emailu, alebo telefonicky, bez akýchkoľvek sankcií.

V prípade, že chcete vašu objednávku stornovať, alebo zmeniť po záväznom potvrdení z našej strany (uzatvorením kúpnej zmluvy), neodkladne nás o tom informujte telefonicky, aby sme minimalizovali náklady na prepravu tovaru a iné.

U kuchynských drezov, do ktorých sa na prianie zákazníka zhotovujú otvory na batériu, dávkovač, excentrické ovládanie,..., automaticky zaniká nárok na vrátenie tovaru v zákonnej lehote 14 dní.