DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík
DOPRAVA ZADARMO
arr arr
arr arr

Retro kuchynská batéria AQUASANITA - HELIKA HERA 2473 zlatá a medená

Jedno páková stojanková batéria nielen do retro kuchyne. Výška batérie 28 cm.

měď

měď

EAN

8034073344480

172,20 €

vr. DPH

Skladom
3 a viac kusov

Dodanie: ihned

zlatá

zlatá

EAN

8034073344497

172,20 €

vr. DPH

Skladom
3 a viac kusov

Dodanie: ihned

O produkte

Spoločnosť Aquasanita je jednou z najznámejších výrobcov kuchynského vybavenia na trhu. Viac ako 80% svojich produktov vyváža do viac ako 30 krajín sveta. Drezy aj batérie Aquasanita spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na spracovanie a kvalitu prevedenia.

Novinkou na trhu sú veľmi atraktívne kuchynské batérie Hera 2473 vo farbe zlatej a medenej. Drezová batéria perfektne zapadne do kuchyne v rustikálnom, retro či Provence štýle. Skvele sa vyníma na priestrannejšom keramickom alebo granitovom dreze. Predurčuje ju k tomu mosadzný brúsený povrch, ktorý dodá šmrnc celému umývaciemu centru.

Kuchynská batéria Hera 2473 je vyššia, ľahko môžete umyť väčšie kusy riadu ako sú pekáče alebo hrnce. Výšku batérie oceníte aj pri napúšťaní vody napr. do kanvice na čaj.

Telo batérie je vyrobené z odolnej mosadze. Kvalitné prevedenie medené a zlaté prepožičiava batérii značnú odolnosť. V rámci údržby stačí batériu iba utrieť vlhkou handričkou.

Batéria disponuje perlátorom NEOPERL a značkovou keramickou kartušou KEROX 40 mm. Ramienko je otáčavé o 360 stupňov.

Kľúčové vlastnosti kuchynskej batérie AQUASANITA HERA 2473

 • drezová batéria Hera 2473 v medenej a zlatej farbe
 • prestížne značky Aquasanita
 • ideálna voľba do retro a Provence štýlu kuchýň
 • 360° stupňová rotácia
 • prevzdušňovač Neoperl
 • značková keramická kartuša Kerox 35mm
 • odolná batéria

Súčasťou balenia

 • Montážny návod

Doprava zdarma nad 120 Kč

Parametre

Vzhľad batérie
Tvar batérie: Rustikálne
Povrchová úprava: Mosadz / Meď
Funkcia batérie
Výsuvná hlavice: Nie
Prepínanie perlátor / sprcha: Nie
Otočná hlavica: o 360 stupňov
Ovládanie batérie: Pákové
Batérie pre "dve vody" (na filtrovanú vodu): Nie
Typ kartuše: Keramická
Priemer kartuše: 40 mm
Dĺžka spojovacích hadíc (cm): 40
Nákrutky hadíc: "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2 "
Záruka: 2 roky
Výška batérie (cm): cca 27
Kód tovaru TARIC: 84818011
Rozmery balenia batérie (cm)
Šírka obalu: 33
Výška obalu: 7
Hĺbka obalu: 39,5
Váha vr. obalu (kg): 2,3
 • Lira Výpust vč. přepadu
  Skladom

  Výpusť do drezu v retro / rustikálnom / Provence štýlu. Manuálne ovládanie pomocou stredového tlačidla. Plní funkciu špuntu a sitka.

  72,84 € vr. DPH
 • Aquasanita - Helika D
  Skladom

  Dávkovač saponátu (jar) na zapustenie do drezu.

  26,04 € vr. DPH

Aquasanita Helika

Helika

Spoločnosť založená v roku 2003 Compotexa nám pred nedávnom oznámila vzrušujúcu novinku. A tou je premenovanie značky Aquasanita, pod ktorou sa primárne predávajú kuchynské drezy a batérie na novú značku Helika, čo v esperante znamená "slimák". Druhá značka Turtl zostáva – primárne je určená pre kúpeľňové umývadlá a batérie. Táto stratégia je odvážnym krokom vpred.

Inšpiráciou pre značky Helika a Turtl sú dve fascinujúce zvieratá - korytnačka a slimák. A prečo práve tieto dve zvieratá? Pretože stelesňujú myšlienku žiť život v pomalšom tempe, oceniť malé každodenné radosti a byť v súlade s prírodou. Filozofia firmy zostáva a tou je vyrábať z najkvalitnejších materiálov granitové drezy/umývadlá a batérie. Zároveň zostať inovatívne a vytvárať nové produkty.

Pomalší život je viac než len filozofia firmy, je to predovšetkým spôsob života, ktorý sa zameriava na rovnováhu, jednoduchosť a zmysluplnosť. Všetci vieme, že moderný spôsob života vie byť rýchly a stresujúci, preto veríme, že je dôležité si urobiť čas na to, aby ste si užívali život s radosťou. Produkty spoločnosti Helika sú navrhnuté tak, aby podporovali spomalený životný štýl a vytvorili vrelú, ošetrujúcu atmosféru v kuchyniach a kúpeľniach. Cieľom značky je zamerať svoju výrobu na dlhodobo používané produkty pre domácnosť.

Spoločnosť Compotexa sa riadi súborom základných hodnôt, ktoré zahŕňajú kvalitu, spoľahlivosť, technologické inovácie, profesionalitu, tímovú prácu, zodpovednosť a zelenú energiu. Cieľom je dodávať vysoko kvalitné produkty a príslušenstvo, ktoré je cenovo dostupné. Byť dodávateľom po celom svete. Budovať dôveryhodnú a uznávanú značku.