DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík
DOPRAVA ZADARMO
arr arr
arr arr

Drezová stojánková batéria AQUASANITA - HELIKA SIGNA 2083 lesklý chróm alebo v kombinácii s čiernym granitom

Moderná kuchynská batéria. V hranatom dizajne. S otočným ramienkom. Výška batérie 29 cm.

black metallic

EAN

8034073340918

148,20 €

vr. DPH

Skladom
posledné 2 kusy

Dodanie: ihned

lesklý chróm

EAN

8034073340901

128,04 €

vr. DPH

Skladom
3 a viac kusov

Dodanie: ihned

O produkte

Spoločnosť Aquasanita je jednou z najznámejších výrobcov granitových drezov na trhu. Viac ako 80% svojich produktov vyváža do viac ako 30 krajín sveta. Batérie a drezy Aquasanita spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na spracovanie a kvalitu prevedenia.

Kuchynská batéria Aquasanita Signa 2083 je praktická, ľahko ovládateľná. Premyslená do posledného detailu. Vďaka pokročilej technológii lakovania sú povrchy vodovodných batérií Siliscana chránené pred poškriabaním a drobením. Prevzdušňovače batérií pomáhajú šetriť vodu.

Drezovú vodovodnú batériu Aquasanita Singna 2083 ponúkame v prevedenie chróm alebo v kombinácii chróm - čierny granit . Batéria bude skvele vyzerať v kombinácii s granitovým drezom v akejkoľvek farbe. Čiernu granitovú batériu skvele doladíte do jednotného farebného celku s čiernym granitovým drezom.

Drezová batéria je otočná o 360 °, má aerator Neoperl a značkovú keramickú kartušu Kerox 35mm. Moderný design batérie bude skvele korešpondovať so súčasným štýlom kuchyne.

Starostlivosť o batériu je jednoduchá. Kuchynskú batériu stačí iba utrieť saponátom alebo mydlovou vodou. Potom opláchnuť teplou vodou a osušiť. Aby ste predišli poškriabaniu batériu umyvajte iba mäkkými hubkami / handričkou. Vápenné usadeniny, ktoré sa môžu časom vytvoriť okolo špičiek, odporúčame čistiť malou kefou za použitia octového roztoku.

Kľúčové vlastnosti kuchynskej batérie Aquasanita Signa 2083

  • atraktívna kuchynská batéria v modernom dizajne
  • Signa 2083 ponúkame v lesklom chróme alebo v kombinácii s čiernym granitom
  • ideálna voľba do luxusných, atraktívnych kuchýň
  • ľahké ovládanie
  • 360° stupňová rotácia
  • značková keramická kartuša

Súčasťou balenia

  • Montážny návod

Doprava zdarma nad 120 Kč

Parametre

Vzhľad batérie
Tvar batérie: Pravouhlá
Povrchová úprava: Lesklý chróm
Funkcia batérie
Výsuvná hlavice: Nie
Prepínanie perlátor / sprcha: Nie
Otočná hlavica: o 360 stupňov
Ovládanie batérie: Pákové
Batérie pre "dve vody" (na filtrovanú vodu): Nie
Typ kartuše: Keramická
Priemer kartuše: 35 mm
Dĺžka spojovacích hadíc (cm): 40
Nákrutky hadíc: "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2 "
Záruka: 2 roky
Výška batérie (cm): cca 29
Kód tovaru TARIC: 84818011
Rozmery balenia batérie (cm)
Šírka obalu: 27,5
Výška obalu: 7,5
Hĺbka obalu: 36,5
Váha vr. obalu (kg): 2

Aquasanita Helika

Helika

Spoločnosť založená v roku 2003 Compotexa nám pred nedávnom oznámila vzrušujúcu novinku. A tou je premenovanie značky Aquasanita, pod ktorou sa primárne predávajú kuchynské drezy a batérie na novú značku Helika, čo v esperante znamená "slimák". Druhá značka Turtl zostáva – primárne je určená pre kúpeľňové umývadlá a batérie. Táto stratégia je odvážnym krokom vpred.

Inšpiráciou pre značky Helika a Turtl sú dve fascinujúce zvieratá - korytnačka a slimák. A prečo práve tieto dve zvieratá? Pretože stelesňujú myšlienku žiť život v pomalšom tempe, oceniť malé každodenné radosti a byť v súlade s prírodou. Filozofia firmy zostáva a tou je vyrábať z najkvalitnejších materiálov granitové drezy/umývadlá a batérie. Zároveň zostať inovatívne a vytvárať nové produkty.

Pomalší život je viac než len filozofia firmy, je to predovšetkým spôsob života, ktorý sa zameriava na rovnováhu, jednoduchosť a zmysluplnosť. Všetci vieme, že moderný spôsob života vie byť rýchly a stresujúci, preto veríme, že je dôležité si urobiť čas na to, aby ste si užívali život s radosťou. Produkty spoločnosti Helika sú navrhnuté tak, aby podporovali spomalený životný štýl a vytvorili vrelú, ošetrujúcu atmosféru v kuchyniach a kúpeľniach. Cieľom značky je zamerať svoju výrobu na dlhodobo používané produkty pre domácnosť.

Spoločnosť Compotexa sa riadi súborom základných hodnôt, ktoré zahŕňajú kvalitu, spoľahlivosť, technologické inovácie, profesionalitu, tímovú prácu, zodpovednosť a zelenú energiu. Cieľom je dodávať vysoko kvalitné produkty a príslušenstvo, ktoré je cenovo dostupné. Byť dodávateľom po celom svete. Budovať dôveryhodnú a uznávanú značku.