Dávkovače saponátu

Chrómové dávkovače saponátu pre drezy a dávkovače na mydlo do kúpeľní


Dávkovač saponátu alebo dávkovač na mydlo využijete takmer kdekoľvek v kuchyni, v kúpeľni, či ako doplnok na toaletný stolík. Naplniť ho môžete umývacím prostriedkom, saponátom, mydlom, sprchovacím gélom, telovým mliekom, olejíčkom apod.

Dávkovače zapustené - sú vhodné predovšetkým do kuchyne a kúpeľne. Umiestniť ich môžeme priamo do voľnej plochy drezu, kuchynskej dosky, ale aj do kúpeľňovej dosky, na ktorej je umiestnené umývadlo, prípadne na vrchnú dosku kúpeľňovej skrinky pod umývadlom. Pri tomto spôsobe inštalácie je nádobka vždy skrytá pod úrovňou dosky / drezu alebo skrinky, a vyčnieva len pohyblivý mechanizmus s pumpičkou.

Dávkovač mydla a dávkovač saponátuDávkovače prišrubované - sú určené najmä do kuchyne a kúpeľne. Pripevňujú sa k stene v blízkosti drezu či umývadla. Vďaka zaveseniu nezaberajú miesto na pracovnej doske či umývadle. Na výber je niekoľko druhov s rôznou povrchovou úpravou a veľkosťou nádobky.

Dávkovače voľne postavené - sú nielen praktické, ale zároveň môžu byť pekným doplnkom tak kuchyne, ako aj kúpeľňe, či spálne. Umiestniť ich môžete ľubovoľne, napr. na umývadlo, kuchynskú dosku alebo toaletný stolík. Vyberať môžete z rôznych tvarov a veľkostí, voliť môžete medzi skleneným alebo kovovým prevedením.

 

 

Výber drezu podľa parametrov

Skryť filtre
Značka
Aquasanita
Donner
<< Predchádzajúca 
1
Nasledujúca >>

Donner Click (B5)

Donner Click (B5)
23,35 € vč. DPH

Aquasanita D-001

Aquasanita D-001
farebné varianty:
lesklý chróm staromosaz 
27,23 € vč. DPH

Aquasanita DQ-001

Aquasanita DQ-001
33,03 € vč. DPH

Aquasanita DR-001

Aquasanita DR-001
29,16 € vč. DPH
<< Predchádzajúca 
1
Nasledujúca >>
Internetový obchod kuchynsky-drez.sk provozuje firma EU Store s.r.o. IČ: 03242897, DIČ: CZ03242897
se sídlem Třebovická 5080 / 41, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 59637.
Copyright ©2020 EU Store s.r.o. |DB0 0ms | Právní doložka