DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Chcete vylepšiť svoj kuchynský drez?

Či už dokončujete prestavbu vašej kuchyne alebo ste novo našli lásku na varenie a potrebujete vylepšiť pracovný priestor, existuje mnoho dôvodov, prečo svoj drez vymeniť.

Zostavili sme zoznam 15 typov kuchynských drezov v rozmedzí štýlu a materiálu. Každý typ obsahuje varianty na najlepšie použitie, klady aj zápory. Akonáhle nájdete model drezu, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám, pozrite si našu širokú ponuku kuchynských drezov. Iste nájdete ten pravý!

1. UMÝVADLO S JEDNOU MÍSOU

RGB_small_Tamizo_zloty_Sabor_LOGO Deante Sabor 595 v kuchyni 3.jpg

Drezy s jednou misou majú jedno veľké umývadlo bez prepážok a sú skvelou voľbou pre malé kuchyne s obmedzeným priestorom na pracovnej doske. Uľahčujú čistenie veľkého riadu.

Drezy s jednou misou nie sú ideálne pre multitasking, ako je upratovanie a varenie zároveň, preto sa odporúčajú pre menšie domácnosti alebo jednotlivcov.

Výhody:

Dobre fungujú v malých kuchyniach: Tieto drezy využívajú menej cenného priestoru na doske ako drezy s dvojitými umývadlami.

Priestrannejšie: Jedno veľké umývadlo uľahčuje čistenie veľkého riadu, ako sú plechy na pečenie a objemné hrnce.

Nevýhody:

Sušiak zaberie miesto na pulte: Ak sušíte riad v sušiaku, zaberie miesto v priestore vedľa drezu.

Menej hygienické: Pri dreze s jedným umývadlom neexistuje spôsob, ako oddeliť kontaminovaný riad (ako napríklad ten, ktorý sa používa na surové mäso) od iného riadu.

2. DREZ S DVOJITOU MISOU

Farmhouse 800.2 foto v kuchyni.jpg

Pokiaľ plánujete ručné umývanie riadu, dvojumývadlové drezy môžu ponúknuť funkčnosť aj štýl. Tieto drezy sú vybavené prepážkou, takže môžete určiť jednu stranu drezu na umývanie riadu a druhú na oplachovanie, sušenie alebo prípravu jedla.

Drezy s dvojitou misou sa dodávajú v rôznych veľkostiach, farbách a štýloch, takže ich možno ľahko začleniť do dizajnu vašej kuchyne.

Klady:

Ideálne na ručné umývanie: Samostatné umývadlá na čistenie a oplachovanie robia z dvojmiskových drezov najlepšiu voľbu na ručné umývanie riadu.

Ideálne pre montáž drviča kuchynského odpadu: Všeobecne je drvič odpadu inštalovaná vo vedľajšej vani, takže je stále prístupná, keď je hlavná vaňa naplnená vodou alebo riadom.

Priestor na prípravu jedla: Pri príprave jedla môžete určiť jedno umývadlo pre špinavý riad a druhé na prípravu zeleniny.

Nevýhody:

Zaberie viac miesta: Drezy s dvojitou misou sú väčších rozmerov, takže nie sú ideálne pre malé kuchyne.

3. KUCHYNSKÝ DREZ "LOW-DIVIDE"