DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Luisina je Francúzska spoločnosť predávajúca kuchynských drezov, vodovodných batérií a ďalšieho sortimentu do viac ako 30 krajín po celom svete.

Luisina vyvíja svoje vlastné rady drezov v úzkej spolupráci s projekčnými kanceláriami. Návrh nových drezov nie je pre Luisinu len o novom dreze, ale aj o kontinuálnom vývoji materiálu, funkcionality a ergonómii. V Luisine veria, že len neustály vývoj a inovácie je ich hlavná konkurenčná výhoda.

Luisina vyrába nielen granitové a nerezové drezy, ale aj ďalšie kuchynské vybavenie ako sú vodovodné batérie, pracovné dosky, a ďalšie príslušenstvo.

E-SHOP DREZY LUISINA

Luisisteel - nerezové drezy

Nerezové drezy Luisina sú príkladom pochopenia spojitosti medzi materiálom a funkčnosti. Drezy z Luisisteelu sú ľahké odolné a ľahko sa čistia. Pokiaľ sa rozhodnete pre drez z Luisisteelu, zvolili ste si moderný Hi-tech materiál. Luisina používa iba kvalitné nerez s pomerom chrómu a niklu 18/10. Po pár týždňoch bežného používania sa na povrchu vytvorí ochranná zamatová vrstva, ktorá chráni drez pred škrabancami.

Luisigranit - granitové drezy

Pevné ako kameň, také sú drezy z Luisigranitu. Granitové drezy Luisina sú iba z kvalitných akrylátových živíc, žuly, kremeňa a malej prímesi farbiva. Drezy z Luisigranitu sú odolné proti nárazom, vysokým teplotám aj bežne používané chémiu. Majú krásny kamenný vzhľad a zamatovo hladký povrch. Vďaka väčšej hmotnosti a masívnosti materiálu perfektne tlmí hluk a vibrácie ktoré vznikajú pri umývaní riadu.

Luisiceram - keramické drezy

Keramika, prírodný odolný materiál ktorý ľudia používajú po tisícročia. S keramickými drezami Luisina môžete ľahko vytvoriť dojem Provensálskej alebo Rustikálnej kuchyne. Keramické drezy Luisina nepoškodíte vysokými teplotami, ani chemikáliami (keramické drezy a výlevky sa používajú aj v laboratóriách). Pri moderných keramických drezoch ako sú tie od Luisiany sa nemusíte báť ľahkého rozbitia. Ich tvary sú starostlivo navrhnuté a odliate pre maximálnu odolnosť.

E-SHOP KERAMICKÉ DREZY LUISINA

Luisidiam - kompozitný materiál (SMC)

Luisidiam je pevný, odolný a flexibilný syntetický materiál. Niekedy býva označovaný ako SMC materiál, o jeho odolnosti svedčí to, že je masívne využívaný v automobilovom priemysle na výrobu namáhaných dielov. Vyrába sa miešaním sklených vlákien s polyesterovými živicami. Po vytvrdnutí je na povrch nastriekaná odolná vrstva farby. Luisidiam je 100% recyklovateľný. Oproti iným materiálom používaných na výrobu drezov je veľmi ľahký, je s ním jednoduchšia manipulácia. Po dobu 5 minút odoláva teplote až 300 °C. Nástrek bráni usadzovaniu nečistôt, poškriabaniu, kyselinám obsiahnutým v potravinách a bežne používaným chemikáliám. Luisidiam je obdobou tektonického materiálu, ktorý ako prvá na výrobu drezov začala používať spoločnosť Franke.

História spoločnosti Luisina

Luisiana je jedným z popredných predajcov drezov na francúzskom trhu.

Na začiatku bola spoločnosť SCD ICTS založená 1989. SCD sa rozhodla vyrábať drezy a ďalšie kuchynské vybavenie pod vlastnou značkou, a tak roku 1995 založila spoločnosť Luisina.

Vďaka vysokej úrovni kvality a nevšednému dizajnu ich popularita stále stúpala až patrí medzi špičky na francúzskom trhu.

Luisina v číslach

Pre predstavu akým veľkým hráčom na trhu s drezy je Luisiana vo Francúzsku si povieme pár čísel. Sklady Luisiany zaberajú 12 000 metrov štvorcových. Každý deň vyexpedujú 8 plne naložených kamiónov a predajú viac ako 60 000 položiek. A to sa stále bavíme len o Francúzskom trhu! Luisina však exportuje do viac ako tridsiatich krajín, to už je naozaj veľa drezov!

PONUKA DREZOV LUISINA