DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Chrómové kuchynské batérie

Chrómové vodovodné batérie tvoria najrozšírenejšiu a najviac žiadanú kategóriu na trhu. Hodí sa k akémukoľvek typu kuchynského drezu nerezu, granitu, aj keramike. Vyberať môžete z klasických stojančekových, nástenných, s vyťahovacím perlátorom, so sprchou, až po filtračné či sklopné.

Chrómové batérie najlepšie ladia k nerezovému drezu, zákazníci potom volia batériu v lesklom, alebo matnom prevedení, aby dosiahli jednotný vzhľad umývacieho centra.

Pokiaľ sa rozhodnete pre chrómovú batériu do nerezového drezu, berte do úvahy šírku nerezového plechu, z ktorého je váš drez vyrobený.

V tenkostennom plechu by sa mohutná batéria s veľkou pravdepodobnosťou kývala. V takom prípade je lepšie voliť ľahšiu a menšiu batériu.

Vysoký model v plytkom dreze by počas umývania spôsoboval striekanie vody všade okolo, v dostatočne hlbokej vaničke však umiestnenie vyššieho modelu nie je problém.

Pokiaľ ste majiteľom granitového alebo keramického drezu, ktoré sú ďaleko hrubšie a pevnejšie ako nerezové, a rozhodli ste sa pre chrómovú batériu, šírku materiálu nemusíte riešiť.

Zamerajte sa skôr na dizajn celého umývacieho centra. Batérie, dávkovače saponátu, excentra, tak aby ste dosiahli dizajnovú jednotu všetkých týchto komponentov a zároveň získali funkčné umývacie centrum. Na trhu existuje celý rad chrómových kuchynských batérií v rôznych dizajnoch, rozmeroch od rôznych výrobcov, preto zvážte kúpu batérie od takej značky, kde vám budú schopní poskytnúť aj záručný a pozáručný servis v prípade potreby.

E-SHOP S KUCHYNSKÝMI BATÉRIAMI