DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Technické drezy

Hľadáte vhodný drez do skladu alebo drez do práčovne?

Už nehľadajte. U nás na e-shope si určite vyberiete ten správny. Technické drezy , sa vzhľadom na ich využitie v priestoroch, ktoré nedisponujú bežnou kuchynskou linkou a pracovnou doskou, pripevňujú väčšinou na stenu pomocou konzol .

Výlevky do technických miestností sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu, ktorý vydrží aj hrubšie zaobchádzanie. Údržba technického drezu je veľmi jednoduchá, stačí opláchnuť a špina je preč.

Veľkorysá vanička Vám navyše umožní pohodlné napustenie aj veľkých vedro alebo pohodlné opláchnutie nadrozmernej nádoby. Výlevka poskytuje dostatok priestoru na inštaláciu vodovodnej batérie priamo do drezu, prípadne aj pre dávkovač saponátu.

Technické drezy sú užitočné aj v garáži alebo sklade

Ako všetci vieme, garáž v dome neslúži iba na parkovanie auta, alebo bicykle. Môžete ju využiť na opravu auta, alebo iného prístroja, na odkladanie záhradného náradia, kosačky, a ako priestor na uskladnenie pracovného náradia. S ohľadom na potencionálnu „špinavú“ prácu, ktorá s priestorom garáže, alebo práčovne súvisí, je umiestnenie drezu do pivnice veľkou devízou v budúcnosti.

Prítok vody budete mať po ruke a vyhnete sa behaniu so špinavými rukami po celom dome . Ďalšou výhodou drezu v garáži je blízkosť vody napr. pre zalievanie kvetov v záhradke, opláchnutie akýchkoľvek nádob, náradia, osprchovanie domácich maznáčikov od blata, alebo pokropenie cez horúce dni, alebo len tak pre zahnanie smädu pri práci.

V práčovni je drez nutnosťou!

Veľké využitie nájde technický drez aj v práčovni rodinného domu.

Jednoducho ho pripevníte vedľa práčky a využívate napr. na namočenie špinavej bielizne. Technické drezy nájdu uplatnenie nielen v rodinných domoch, ale aj v rôznych výrobných halách, kde je nutné mať umývadlo na umytie rúk, ale priestor nedisponuje klasickou kuchynskou linkou.

Vhodné sú do rôznych hál, ambulancií, výrobných podnikov, technických miestností... ich montáž je veľmi jednoduchá, umiestniť sa dajú kdekoľvek na stenu.

Nechajte sa inšpirovať ponukou nášho e-shopu a vyberte si vhodný technický drez pre vaše potreby!