DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Typy drezov - Jednodrez, dvojdrez, odkvap a vanička a rohový drez

Existuje niekoľko základných tvarových typov kuchynských drezov. Pri rozhodovaní sa, ktorý zvolíte musíte brať do úvahy viacero faktorov, konkrétne, rozmer skrinky, do ktorej drez umiestnite, veľkosť celej kuchyne, a vaše požiadavky na umývacie centrum.

Jednodrez

Jednodrez je vďaka svojej veľkosti vhodný pre mladé rodiny a jednotlivcov. Hodí sa do menších kuchýň v panelových domoch, garsónky, alebo do inak priestorovo obmedzených miest. Výhodný je jednodrez aj pre kancelárie a kuchyne s umývačkou riadu, kde nie je potrebný veľký drez s odkvapom. Nezabudnite na dôležitosť vhodnej veľkosti drezu na rýchle umývanie. Pri výbere jednodrezu zvážte, aký veľký riad sa zmestí do Vašej umývačky riadu. Pozrite sa na širokú ponuku jednodrezov.

E-SHOP JEDNODREZY

Drez s vaničkou

Hľadáte kuchynský drez, ktorý by nebol až tak náročný na priestor, ale napriek tomu s možnosťou odkvapkávania riadu, alebo rozmrznutiu mäsa? Máme pre Vás jedno z možných riešení. Je ním práve drez s vaničkou, ktorý vďaka svojej konštrukcii umožňuje pohodlné umývanie riadu a zároveň poskytuje priestor na odkvapkávanie riadu. Pokiaľ máte kuchyňu s menšími možnosťami, alebo naopak máte veľkú kuchyňu a používate umývačku riadu, je drez s vaničkou vhodnou alternatívou, o ktorej by ste mohli uvažovať. Prezrite si jednodrezy s vaničkou.

Drez s odkvapkávačom

Drezy majú hlavnú vaničku s odkvapkávacou plochou, ktorá nájde uplatnenie v akejkoľvek kuchyni s použitím umývačky alebo bez nej. Vyberať môžete medzi najrôznejšími designami odkvapových plôch, či už s drážkami alebo s hladkou plochou. Tento tvar kuchynského drezu je v domácnostiach najžiadanejší a vhodný do veľkých aj menej priestranných kuchýň. Odkladacia plocha môže byť menšia, väčšia, záleží na vašich možnostiach a požiadavkách. Pozrite sa na jednodrezy s odkvapom.

E-SHOP DREZY S ODKAPOM

Drez s vaničkou a odkvapom

Ide o drezy s hlavnou vaničkou, menšou prídavnou vaničkou a odkvapkávacou plochou. Doplniť ho môžete vhodnými doplnkami ako sú krájacie dosky, odkvapkávače na riad, cediace misky a iné, ktoré z drezu urobia kompletné umývacie centrum. Využitie menšej vaničky je rôznorodé, od odkvapkávania umytého riadu, až po oplachovanie ovocia, zeleniny, rozmrazovanie mäsa a scedenie cestovín. Drezy tohto typu sa vyrábajú v rôznych dĺžkach a dizajne, od nerezových, cez granitové, až po keramické. Aktuálna ponuka drezov s odkvapom a vaničkou nájdete na našom eshope.

E-SHOP DREZY S VANIČKOU A ODKAPOM

Dvojdrez

Tieto drezy majú dve veľké, rovnocenné vaničky bez odkvapkávacej plochy. Do väčších kuchýň je kuchynský dvojdrez tým pravým pomocníkom. Druhú vaničku využijete jednak na odkladanie umytých nádob, alebo pri varení na prípravu a očistenie zeleniny, ovocia. Extra vaničku oceníte aj pri cedení cestovín a zemiakov, kde Vám špinavý riad nebude prekážať. Pozrite sa na ponuku dvojdrezu.

E-SHOP DVOJDREZY

Dvojdrez s odkvapkávacou plochou

Ste zvyknutí, že nechávate odkvapkávať riad hneď vedľa drezu a nechce sa Vám ho hneď po umytí utierať? Odkvapkávač vedľa drezu je ďalší úložný priestor, ktorý môžete využiť. V rámci dvojdrezu s vaničkou navyše môžete umývanie riadu posunúť na úplne iný level. Zvlášť pre väčšie rodiny, či veľa spolubývajúcich je dvojdrez s odkvapom tým pravým riešením. Vyzerá dobre, poskytne Vám dostatok priestorov a nevyžaduje špeciálnu údržbu. Zaručujeme, že budete spokojní. Pozrite sa na dvojdrezy s odkvapkávacou plochou.

E-SHOP DVOJDREZY S ODKAPOM

Rohový drez

Málo priestoru, alebo atypická kuchyňa často vyžaduje aj atypické riešenia. Rohový drez je jedným z nich. Navyše si môžete vybrať rohový drez v rôznych alternatívach. K dispozícii sú rohové drezy s vaničkou alebo s odkvapom, alebo akákoľvek ich kombinácia. Pri výbere dbajte na to, čo primárne potrebujete a starostlivo si zmerajte svoju kuchyňu. Pozrite sa na ponuku rohových drezov.

E-SHOP ROHOVÉ DREZY