DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Veľkokapacitné sitko do drezu, náhrada drviča?

Veľkokapacitné sitko do drezu môže byť užitočným doplnkom, ktorý pomáha zachytávať potravinové zvyšky a odpad pred tým, než sa dostanú do odpadového potrubia. Sitko sa obvykle umiestni do odtoku drezu a ľahko sa vyníma na čistenie. Aj keď sitko nemá schopnosť drviť potraviny ako drvič, môže byť praktickou a ekologickou alternatívou na zachytenie pevných odpadov.

Sitko do drezu s väčšou kapacitou môže byť vhodnejšie pre domácnosti, ktoré produkujú viac kuchynského odpadu, alebo pre tých, ktorí chcú minimalizovať zanesenie odpadového potrubia. Náhrada drviča veľkokapacitným sitkom do drezu môže byť tiež ekonomicky výhodná, pretože drviče obvykle vyžadujú profesionálnu inštaláciu a spotrebúvajú energiu počas prevádzky.

Pokiaľ sa rozhodnete použiť veľkokapacitné sitko do drezu namiesto drviča, pamätajte na to, že je dôležité pravidelne čistiť sitko a zamedziť hromadeniu odpadu. Okrem toho by ste mali byť opatrní pri hádzaní veľkých alebo tvrdých potravinových zvyškov do drezu, pretože sitko nemá schopnosť tieto zvyšky drviť a môžu spôsobiť upchatie alebo poškodenie odpadového potrubia.

IMG_7294_sestava_1.jpg