DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Vo výrobe granitových drezov je UAB Aquasanita lídrom medzi baltskými štátmi. 80% produkcie tohto výrobcu putuje do viac ako 30 krajín po celom svete. Výrobky Aquasanita sú výsledkom vedeckého výskumu v kombinácii s modernou technológiou. Aquasanita má desaťročnú skúsenosť s výrobou drezov. V súčasnosti zamestnáva vyše päťdesiat zamestnancov, vyrába na ploche 2500m2.

E-SHOP DREZY AQUASANITA

Granitové drezy Aquasanita

SILICSANA je veľmi kvalitný granit vyvinutý Aquasanitou.

SILICSANA v sebe kombinuje odolnosť a stálosť moderných materiálov s pocitom z prírodného kameňa a pretrvávajúceho pocitu pohodlia. SILICSANA je z 80% vyrobený z prírodných kremeňov s vysokou čistotou pôvodom z Nemecka. Zvyšných dvadsať percent tvoria vysoko kvalitné spojivá a prímesi. V roku 2015 Aquasanita zlepšila zloženie SILICSANA granitu, takže je ešte pevnejšia a odolnejšia. Všetky suroviny z ktorých sú granitové drezy Aquasanita vyrobené pochádzajú z Európy. Pri návrhu granitových drezov spolupracuje Aquasanita so známymi Nemeckými konštruktérmi.

Aquasanita svojim drezom verí natoľko, že na ne poskytuje päťročnú záruku.

Základné vlastnosti SILICSANA granitu

Komfortné používanie

Používanie a bežná údržba granitových drezov Aquasanita je veľmi jednoduchá

Stálosť

Granit Silcsana si zachováva stále rovnakú farbu, nie je porézny a je veľmi odolný proti preberaniu pachov a farieb z potravín. SILICSANA je hodvábne hladký, takže sa špina nemá na čom zachytiť.

Prísna certifikácia

SILICSANA spĺňa prísne normy EN:1330 a ANSI Z124.6-2007, v mnohých parametroch tieto normy prekonáva.

IONPURE

je ochranná vrstva ktorá chráni drez pred vznikom baktérií. Táto antibakteriálna úprava funguje na princípe strieborných iónov.

Odolnosť voči vysokým teplotám

Drez zo SILICSANA granitu znášajú bez problémov teplotu 280 ° C norma pritom stanovuje minimálnu odolnosť o rovných 100 ° C menšiu.

Odolnosť voči nárazom

Vysoká odolnosť voči nárazom sa testuje až šesťkilovým závažím. Spadnutá panvička granitový drez od Aquasanity nerozhodí.

Prudké zmeny teplôt drezom Aquasanita nevadí

Rozdielne teploty môžu byť pre niektoré drezy problémom. Nie však pre granitové drezy od Aquasanity. Tie sú dôkladne testované, striedavo sa do nich nalieva voda o 15 °C a 95 °C. Hoci rozdiel teplôt je 80 ° C drezy nenesú známky žiadneho poškodenia ani po 1000 opakovaní.

Chemická odolnosť

Čo zvládne drez od Aquasanity? Napríklad 10% roztok kyseliny , Soľ, 70% alkohol a bielidlá.

Nerezové drezy

Aquasanity vyrába nerezové drezy v dvoch radoch - Luna a Enna.

Nerezové drezy Aquasanita sa vyznačujú zamatovým leskom a jednoduchou údržbou. Pri výrobe je použitá potravinárska nerezová oceľ s podielom niklu a chrómu 18/10. Nerezové drezy Aquasanity sú 100% odolné voči korózii. Na týchto drezoch je špeciálna prídavná ochrana proti hluku. Je použitý dostatočne hrubý nerezový plech s hrúbkou 3 ½ palca.

História AquasanitySpoločnosť Aquasanita bola založená v roku 2003. Zo začiatku sa zameriava iba na vývoj a predaj príslušenstva do kúpeľní. V roku 2006 dochádza k reorganizácii, a Aquasanita začína vyrábať granitové kompozitné drezy. Sériová výroba bola zahájená 2008, v rovnakom roku sa firma zaväzuje dodržiavať EIN 13310. V tejto norme sú stanovené parametre pre drezy do domácnosti. Aquasanita sa podieľala na organizovaní akcie Home Decor 2010. Zisky z exportu rástli o 55%.2012 Bola nainštalovaná nová automatizačná produkčná linka, výrobné kapacity boli zdvojnásobené. V roku 2013 Spoločnosť vyrobila svoj 100 000 drez. V súčasnosti Aquasanita vyvinula novú upravenú verziu SILICSANA granitu. Je zahájená výroba kúpeľňových umývadiel. Aqasanita získava nové logo.

PONUKA DREZOV AQUASANITA