DOPRAVA ZADARMO
nad 120,00 €
SME DOVOZCOVIA
rýchle dodanie
0944 012 080
Po-Pá: 8:00-15:30

Košík

Reginox je dobre známa Holandská spoločnosť špecializujúca sa na kuchynské a kúpeľňové vybavenie.

Spoločnosť Reginox presne pozná požiadavky svojich zákazníkov, spolupracuje s poprednými architektmi a stavebnými firmami.

Reginox je tradičný výrobca od roku 1976, dnes vyrába cez 150 druhov drezov. Výroba drezov Reginox prebieha v sídle firmy v malom mestečku Rijssene. Vysokú kvalitu a tradičný holandský dizajn oceňujú zákazníci z Nemecka, Anglicka, Francúzska, Singapuru a ďalších viac ako 50 krajín po celom svete. Reginox robí všetko pre to, aby jeho drezy a batérie nielen skvele vyzerali, ale aj perfektne plnili svoj účel. Nemenej podstatný je pre túto spoločnosť vzťah k prírode a snaha o trvalo udržateľný rozvoj.

E-SHOP DREZY REGINOX

Nerezové drezy Reginox

Reginox začal vyrábať nerezové drezy v Holandsku ako prvé, v súčasnosti vyrobí 750 000 nerezových drezov ročne.

Technológia výroby nerezových drezov Reginox je preto na skutočne vysokej úrovni.

Keramické drezy Reginox

Hlavným dôvodom, prečo sa Reginox začal zaujímať o keramické drezy bol dopyt po prírodných materiáloch ak životnému prostrediu šetrnejšia výroba.

Reginox a príroda

Každý kto si kúpi drez, vodovodnú batériu alebo iný výrobok značky Reginox si môže byť istý, že bolo myslené na životné prostredie v priebehu celej výroby. Pri výrobe nerezových drezu Reginox je z 80% použitá recyklovaná oceľ. 95% ocele spotrebovanej pri výrobe ktorá netvorí samotný drez je ďalej recyklovaná alebo používaná na ďalšiu výrobu. Od roku 2011 je všetok obalový papier ktorý Reginox používa pochádza iba zo zodpovedne spravovaných lesov. Odpadová voda používaná na chladenie lisov je čistená a používaná opakovane.

E-SHOP DREZY REGINOX